BEZPIECZEŃSTWO

Sklep Tea&Tea gwarantuje bezpieczne zakupy w sklepie internetowym dzięki współpracy z serwisem platnosci.pl oraz zastosowaniu protokołu szyfrowania danych SSL. 

Użycie tych technologii gwarantuje że:

1. Pracownicy obsługujący transakcje w sklepie nie mają dostępu do przesyłanych numerów kart płatniczych Klientów. Znane są one tylko bankowi rozliczającemu transakcje.

2. Dane dotyczące kart płatniczych nie są przechowywane w bazach Sklepu ani na żadnych serwerach internetowych.

3. Formularze zawierające dane osobowe, wypełniane przez użytkownika Sklepu realizowane są za pomocą bezpiecznych protokołów SSL (Security Socket Layer) z użyciem certyfikatu cyfrowego podpisanego przez Webtrust, który istotnie zwiększa ochronę transmisji danych w sieci Internet.          

Zabezpieczenie to polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki użytkownika i rozkodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer Sklepu. W momencie nawiązania połączenia ze stosującą protokół SSL stroną WWW następuje ustalenie kluczy szyfrujących. Zarówno uzgadnianie kluczy, jak i sama transmisja jest bardzo trudna do złamania. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW użytkownik jest o tym informowany w następujący sposób:

- Internet Explorer

  • zamknięta kłódka sygnalizująca bezpiecznie połączenie SSL

- Mozilla Firefox

  • zamknięta kłódka sygnalizująca bezpiecznie połączenie SSL

- Opera

  • zamknięta kłódka sygnalizująca bezpiecznie połączenie SSL