Z uwagi na Państwa satysfakcję zależy nam aby oferowane przez nas wysokiej jakości produkty szybko, sprawnie i bez uszkodzeń docierały do zamawiającego.


W trosce o Państwa dobro staramy się wszystkie zamówienia realizować poprzez firmę kurierską.

Dostawa Gratis

Bezpłatna dostawa dotyczy zamówień o wartościach podanych poniżej w TABELI OPŁAT. Oznacza to, że dostawa przesyłki odbywa się na koszt operatora Sklepu bez względu na miejsce dostawy na terenie Polski. W pozostałych przypadkach, łączna należność za przesyłkę zostanie powiększona o koszt przesyłki zgodny kwotami podanymi w TABELI OPŁAT.

Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny, na Państwa życzenie wystawiamy również faktury.

Gdy chcesz by zamówione przedmioty zostały wysłane poza Europę – skontaktuj się z obsługą sklepu, która chętnie wyceni przesyłkę i poda Ci dane do przelewu.
Wyślij zapytanie na adres shop@teatea.pl

 

Zamówienie do 199 zł

                                                                                                                                                                                                       

           
Forma dostawy
           
           
Przelew
           
           
Płatności on-line
           
           
Pobranie – płatność przy odbiorze
           
           
Kurier
           

               

                 19.99

           
19.99
           
           
24.99
           
           
Odbiór osobisty
           
           
0.00
           
           
0.00
           
           
0.00
           
 
 
Zamówienie powyżej 199 zł
 

                                                                                                                                                                                                                                                                       

           
Forma dostawy
           
           
Przelew
           
           
Płatności on-line
           
           
Pobranie – płatność przy odbiorze
           
           
Kurier
           
           
0.00
           
           
0.00
           
           
0.00
           
           
Odbiór osobisty
           
           
0.00
           
           
0.00
           
           
0.00
           
 
                                                                                                                                Płatności przelewem dokonuje się na konto ING BANK ŚLĄSKI 18 1050 1025 1000 0023 4035 4170

 

Płatność kartą kredytową lub płatniczą

Autoryzacji kart dokonuje system realizacji transakcji płatniczych online przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności kartą zostaje przekierowany do serwisu przelewy24.pl w którym autoryzuje transakcję. System płatności realizuje płatności kartami płatniczymi, blik, PayPo, system ratalny.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA  Agent Rozliczeniowy, ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068. 

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 14 dni roboczych od daty złożenia (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nieuiszczenia opłaty w podanym terminie, zamówienie zostaje anulowane. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku lub platnosci.pl.

Zwroty ewentualnych nadpłat wykonujemy w ciągu 5 dni roboczych na konto Klienta (w przypadku płatności przelewem) lub poprzez zgłoszenie zwrotu do serwisu płatności.pl. Sklep nie bierze odpowiedzialności za czas w jakim serwis płatności.pl będzie realizował zwrot pieniędzy na kartę płatniczą (kredytową) Klienta. W przypadku wyboru przez Klienta formy płatności on-line zwrot  kwoty jest pomniejszany o prowizję pobraną przez serwis platnosci.pl (zazwyczaj ok. 3% kwoty).

Całkowity czas dostawy:

Przy każdym produkcie podany jest czas wysyłki (liczba dni roboczych). Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych produktów ze sklepu. Zamówienie na towary o różnych podanych czasach wysyłki realizowane jest po skompletowaniu całości zamówionych produktów, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. Jeżeli czas realizacji byłby dłuższy niż podany na stronie naszego sklepu internetowego obsługa sklepu skontaktuje się mailowo, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.  Do czasu wysyłki należy dodać jeden 1-2 dni roboczych (w przypadku wysyłki firmą kurierską) albo 3 - 5 dni roboczych (w przypadku wysyłki Pocztą Polską), aby wiedzieć, kiedy można spodziewać się dostarczenia zamówienia.

 

 Odbiory osobiste:

Odbiory osobiste są realizowane w naszym sklepie przy ulicy św. Bonifacego 92. Po przygotowaniu zamówienia wysyłamy e-mail z informacją o możliwości odbioru.